Wózki dla dzieci, foteliki i akcesoria.

Dodano: 2019-04-05 13:45:56
Dzielnice: Śródmieście , Ursus

• Monia321 2019-04-05 13:45:56

Ostatnio miałam duży problem z zakupem wózka dla mojej pociechy. Znajoma poleciła mi ten sklep: http://emaluszek.pl niskie i konkurencyjne ceny. Zapraszam naprawdę warto.

odpowiedz cytuj
  • vito33 2019-05-25 22:51:24

My zakupiliśmy online wózek x-lander x-cite, doskonale się spisuje, jest leciutki i mieście się bez problemu do małego bagażnika w aucie żony

odpowiedz cytuj
  • magdaimagdalena 2019-09-16 11:41:32

My mamy Mutsy Transporter i jesteśmy bardzo z niego zadowoleni. Lekko się prowadzi - nawet jedną ręką! Ma bardzo skrętne koła i niesamowicie stabilny jest. Do wożeczka polecam kocyki minky, nasz jest z Bawelna-Tkaniny Niedawno mieli jakieś wyprzedaże letnie.

odpowiedz cytuj
  • Mariola 2019-10-12 10:53:13

Mam z camini wózek i fotelik dziecięcy. Bardzo dobra jakość i funkcjonalność przede wszystkim. Półka cenowa okej, można sobie spokojnie na zakup pozwolić. 

odpowiedz cytuj
  • Malinka34 2019-10-28 22:28:25

Może nie w sprawie wózka, ale też w ważnej sprawie  dla niemowląt chciałabym zwrócić Wasza uwagę na ciekawy pomysł dwojga młodych rodziców, którzy nie mogli znieść rozciągających się pod szyjką dziecka body, przez co często maluch miał wielki dekolt i w ogóle nie znosił ubieranie. Pewnie jak większość dzieciaków. Młodzi rodzice zaprojektowali funkcjonalne body zapinane na specjalne napy. Zobaczcie na ich stronie: https://www.kasiaubranka.pl

odpowiedz cytuj
  • tomxrub 2019-11-09 12:06:51

Według mnie warto kupować wózek od dobrego i sprawdzonego producenta

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wio.waw.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MPG MEDIA SP z o o z siedzibą w Warszawa 02-761, Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"