-1°C pochmurno z przejaśnieniami

Wybór dobrej jakości hydroizolacji do łazienki


Dodano: 2018-08-04 23:42:18
Dzielnice: Bielany

Cześć,Potrzebuję Waszej porady w zakresie wyboru odpowiedniej hydroizolacji do łazienki, ponieważ kupiliśmy dom z rynku wtórnego i w łazience pojawiły się niestety spore problemy z wilgocią dlatego przed wykonaniem chcemy wykonać na nowo trwałą izolację. Czy możecie mi coś w tym temacie doradzić? Byłbym bardzo wdzięczny :)
odpowiedz cytuj
IgorMaj dodano: 2018-08-07 10:50:23
U nas przez wilgoć musieliśmy wykonać drugi remont łazienki i tym razem już się nie daliśmy ponieważ zdecydowaliśmy się na wykonanie pełnej hydroizolacji od WaterBlock. Mają szeroki wybór materiałów wyróżniających się świetną elastycznością, wydajnością oraz odpornością na czynniki zewnętrzne. Do tego bez problemów można stosować ją w pionie i poziomie, a pomimo już kilku lat od  momentu jej wykonania nic niepokojącego się nie dzieje :)
odpowiedz cytuj
Kalson dodano: 2018-08-22 23:18:21
Również proponowałbym rozwiązania od WaterBlock oczywiście ze względu na stosunek jakości do ceny. W naszym przypadku daje radę zarówno w środku jak i na zewnątrz budynku (oczywiście w innym zestawieniu), jednak dokładne informacje jak je wykonywać znajdziesz już bezpośrednio na ich stronie internetowej oraz możesz skorzystać ze wsparcia dobrze prowadzonej obsługi klienta. 
odpowiedz cytuj
Rafin32 dodano: 2018-08-27 22:18:58
Dzięki Panowie za pomoc ;) Widzę, że również mają dokładnie przygotowane opisy jak trzeba ją wykonać także może i sam sobie z tym poradzę. Czy jednak lepiej będzie to zlecić fachowcom, jak sądzicie?
odpowiedz cytuj


1 ... 1