14°C bezchmurnie

Ciążowe zachcianki

Dziś trochę zmienimy temat. Nie będzie o rowerach, a o… ciąży! I ma to więcej wspólnego z usługami Daily.pl niż by mogło się wydawać. Pomyślmy: jesteśmy w ciąży lub towarzyszymy ciężarnej kobiecie w tym ważnym dla niej okresie. Wiadomo – hormony szaleją! Raz jest pogodna i uśmiechnięta, a za moment zaczyna krzyczeć lub płakać pod wpływem oglądania reklamy przecieru pomidorowego. Brzmi znajomo? ;). Jest jeszcze jedna rzecz, która łączy we wspólnym mianowniku nasze usługi i ten błogosławiony stan. ZACHCIANKI!

Pobudka w środku nocy

Zapewne nie raz słyszałaś/słyszałeś opowieść o kobiecie w ciąży, która w środku w nocy budzi się swojego partnera i wysyła go do sklepu po jakąś szczególną rzecz. Mężczyzna mimo mrocznej aury za  oknem, panującej śnieżycy, czy nawet burzy z piorunami, wstaje, przeciera oczy i na wpółprzytomny zakłada na siebie ubranie. Przecież nie odmówi kobiecie w takim stanie? J. Jedne z nas w tym czasie mają ochotę na coś słodkiego, inne – kwaśnego. Najgorzej jednak, jeśli nasze zachcianki zmieniają się jak w kalejdoskopie. I kiedy nasz ukochany wraca ze słoikiem ogórków, stwierdzamy, że jednak bardziej mamy ochotę na lody bakaliowe. Jak znaleźć rozwiązanie w takiej sytuacji?

Perspektywa stania z gigantycznym korku

Oczywiście Daily.pl służy pomocą w takich kryzysowych sytuacjach. Jesteśmy szybcy jak błyskawice i skuteczni, jak WD-40. Prócz dowozu jedzenia z restauracji na terenie Warszawy, proponujemy naszym Klientom zakupy w ich ulubionych sklepach. Jeśli w danym momencie masz ochotę, na coś z drugiego końca miasta, a wiesz, że przedostanie się do tego miejsca wiążę się ze staniem w korkach – powierz to zadanie specjalistom. Zamów, a my w ciągu godziny dostarczymy Ci Twoje ulubione produkty. Naszym ogromnym atutem jest to, że poruszamy się na rowerach, dzięki czemu omijamy korki, a Twoje zakupy dojeżdżają do Ciebie w krótkim czasie.

Wszystko, na co możesz mieć tylko ochotę

Dobra rada dla Pań będących w ciąży: zaopatrzcie się w różne produkty. Słodycze, słone przekąski, gorzkie frykasy, pikantne sosy i wszystko, na co wiedzie, że może przyjść Wam ochota. Spokojnie – z pewnością Wasze zaopatrzenie będzie cieszyło się popularnością wśród całej rodziny i zniknie szybciej niż się tego spodziewacie J. Nie bójcie się tego, że jedzenie się zmarnuje. Kiedy zabraknie produktów – Daily.pl stanie na wysokości powierzonego zadania i zrealizuje nowe zamówienie.

Smogowi mówimy: NIE!

Pomijając zachcianki, jest jeszcze jeden aspekt, dla którego warto postawić na Daily.pl. A jest nim ekologia. Stan powietrza w miastach, w tym w Warszawie, bije na alarm. Powietrze jest zanieczyszczone, dlatego w okresie zimowym odradza się długich spacerów, szczególnie dzieciom i kobietom w ciąży. Dbając o zdrowie przyszłych Pań, pomagamy w zakupach w tym szczególnym okresie. Nasi kurierzy oczywiście też są narażeni na kontakt z zanieczyszczeniami, natomiast wystarczy specjalistyczna maska na rower, aby zminimalizować skutki smogu. Ponadto – nie dokładają się do zanieczyszczenia.

Ciążowe zachcianki komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl