2°C pochmurno z przejaśnieniami

Trwa rekrutacja do Szkoły Wyższej im. Bogdana Jańskiego. Zapraszamy na dni otwarte!

Nadal zastanawiasz się nad wyborem szkoły wyższej? To Twoja ostatnia szansa! Szkoła Wyższa im. Bogdana Jańskiego rekrutuje! (Dni Otwarte 14,15,16 września)

 

Szkoła Wyższa im. Bogdana Jańskiego zaprasza na Dni Otwarte, które odbędą się 14, 15, i 16 września przy ulicy Chełmskiej 21a na warszawskim Mokotowie. Zapraszamy wszystkich absolwentów szkół średnich oraz osoby z licencjatem, ponieważ Szkoła Wyższa im. Bogdana Jańskiego rekrutuje na  studia I-go i II-go stopnia na dwóch kierunkach: Zarządzanie oraz Pedagogika.

W ramach obu kierunków studenci mają do wyboru po kilka przyszłościowych specjalności. Uczelnia Jańskiego posiada też bardzo bogatą ofertę studiów podyplomowych.

 

Szkoła Wyższa im. Bogdana Jańskiego istnieje nieprzerwanie od 25 lat, co czyni ją jedną z najstarszych niepublicznych uczelni w Polsce. W ciągu tych lat Szkoła Wyższa im. Bogdana Jańskiego wykształciła już ponad 20.000 menadżerów, którzy z powodzeniem znaleźli zatrudnienie w wielu sektorach polskiego i europejskiego biznesu oraz w instytucjach publicznych i niepublicznych. Absolwenci Jańskiego z łatwością odnajdują się na rynku pracy, ponieważ już w trakcie studiów mają kontakt z praktykami, menedżerami, właścicielami firm, biznesmenami.

Oddziały uczelni Jańskiego tworzą na mapie Polski sieć umożliwiającą kreatywne łączenie ogólnopolskich i lokalnych społeczności. Uczelnia Jańskiego w Warszawie gwarantuje najwyższy poziom nauczania, potwierdzony pozytywną oceną Polskiej Komisji Akredytacyjnej. O jej jakości kształcenia świadczy również szeroki wybór atrakcyjnych specjalności nawiązujących do obecnych potrzeb rynku pracy. Dodatkowym atutem dla osób, które cenią sobie podróże lub chcą pracować za granicą będzie najwyższa jakość nauczania języków obcych. Dla najbardziej ambitnych studentów istnieje możliwość publikowania własnych tekstów naukowych w dwumiesięczniku „Zarządzanie i Edukacja”, a częste konferencje naukowe, sympozja i seminaria są dodatkowymi sposobami na rozwój i poszerzenie wiedzy.

Szkoła Wyższa im. Bogdana Jańskiego wyróżnia się spośród innych uczelni swoim unikatowym Programem Rozwoju Integralnego. Co to oznacza? Student staje się partnerem w zakresie procesów dydaktycznych, szkoleniowych, społecznych, a także biznesowych. Każda osoba traktowana jest tu indywidualnie, ponieważ osiągnięcia każdego studenta są również osiągnięciami Uczelni.

 

 

Szkoła Wyższa im. Bogdana Jańskiego silnie odwołuje się do moralności i tradycji chrześcijańskiej, dlatego nie ma na niej wykładów w niedzielę. Zajęcia odbywają się tylko w piątki w godzinach 16:00 -21:00 i soboty w godzinach 8:00 – 18:00.  

Bogdan Jański, patron Uczelni, był opiekunem i mentorem dla polskiej młodzieży w czasie Wielkiej Emigracji po upadku Powstania Listopadowego. Stawiał na równowagę pomiędzy rozwojem intelektualnym, a rozwojem duchowym. Szkoła jego imienia kontynuuje tę tradycję. Bogdan Jański był dobrym przyjacielem między innymi Fryderyka Chopina, czy Adama Mickiewicza. Mimo tego, że zmarł w młodym wieku (33 lata), pozostawił po sobie ogromny dorobek intelektualny i duchowy. Był założycielem Zakonu Zmartwychwstańców, który działa nieprzerwanie aż do dnia dzisiejszego.

Jeśli jeszcze nie dokonałeś wyboru, na którą uczelnię wyższą aplikować, a cenisz sobie rozwój i wysoki profesjonalizm w kształceniu, przyjdź na Dni Otwarte, które odbędą się 14, 15 i 16 września przy ulicy Chełmskiej 21a w siedzibie Szkoła Wyższej im. Bogdana Jańskiego.

 

Trwa rekrutacja do Szkoły Wyższej im. Bogdana Jańskiego. Zapraszamy na dni otwarte! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się