Reklama

Anita Włodarczyk kontra reszta świata podczas Memoriału na Narodowym

Już za cztery dni na Stadionie Narodowym odbędzie się kolejny Warszawski Memoriał Kamili Skolimowskiej. Na arenie wystąpią gwiazdy lekkoatletyki, w tym liczne grono medalistów trwających w Londynie Mistrzostw Świata.

Punktem głównym rozgrywek będzie starcie Anity Włodarczyk z resztą świata w rzucie młotem. Jesteśmy przekonani, że złota medalistka, która ostatnio obroniła tytuł Mistrzyni Świata, i tym razem pokaże na co ją stać.

Oprócz tego widzowie zobaczą kilka innych pojedynków na światowym poziomie, m.in. Renaud Lavillenie z Piotrem Liskiem w skoku o tyczce, Piotra Małachowskiego z Robertem Hartingiem w rzucie dyskiem oraz Kamili Lićwinko z Marią Lasickene w skoku wzwyż. Przed nami niezwykłe widowisko.

Reklama

Memoriał odbędzie się we wtorek, 15 sierpnia o godzinie 16:30. W załączniku poniżej przedstawiamy program minutowy imprezy.

Wstęp wolny.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo wio.waw.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości