Reklama

KOSZMARNY koniec LETNIEGO DNIA. Nie żyje 15-letni Ukrainiec!

Nie chodzi o tego chłopca, który wciąż poszukiwany jest w Warszawie. Kolejna tragedia rozegrała się w Zielonce. 15-letni Ukrainiec nie żyje.

UWAGA! Wciąż trwają poszukiwania piętnastoletniego obywatela Ukrainy, który wszedł do Wisły w Warszawie - i już nie pojawił się na powierzchni. 

Tymczasem w Zielonce, w powiecie wołomińskim, 23 czerwca - około godziny 15.00, na Gliniankach, doszło do innej koszmarnej tragedii. Otóż... podczas kąpieli na niestrzeżonym akwenie utonął 15-letni Ukrainiec. Tak, dobrze przeczytaliście. Kolejny nastolatek, kolejny obcokrajowiec.

Według wstępnych ustaleń, chłopak kąpał się w zbiorniku wodnym z dwoma innymi kolegami. Skakali z mostu, pływali, by potem wypłynąć dalej - w stronę środka akwenu. W pewnej chwili jeden z nich zaczął tracić siły, jak relacjonował Miejski Reporter. Jeden z kolegów próbował mu pomóc, lecz nastolatek i tak zniknął pod powierzchnią wody.

Reklama

Po niemalże godzinie, po tym jak służby zjawiły się na miejscu, ciało nastolatka zostało wyłowione przez nurka. 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 24/06/2026 07:38
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo wio.waw.pl




Reklama