Reklama

Poszukiwania 15-latka z Ukrainy TRWAJĄ. On i jego kolega weszli do Wisły

Poszukiwanie 15-latka trwa przy moście Gdańskim od wczorajszego wieczora. Do dramatycznej sytuacji doszło w niedzielę, 21 czerwca.

Poprzednio w stolicy

Na Wale Miedzeszyńskim doszło do incydentu. Kierowca niepozornego malucha został zatrzymany. SEKUNDY od tragedii - pożar na Bródnie. Trasa wiaduktu powinna zostać wydłużona? Tak sądzą mieszkańcy Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy! Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie pochwalił się efektami swoich prac na Mokotowie.

INTENSYWNE POSZUKIWANIA TRWAJĄ

W niedzielę - 21 czerwca - po godz. 19.00, służby ratunkowe w Warszawie odebrały pilne zgłoszenie. Dwie osoby miały wówczas wejść do Wisły - pomiędzy mostem Śląsko-Dąbrowskim a mostem Gdańskim, dokładnie po praskiej stronie rzeki, w pobliżu Wybrzeża Helskiego. 

Reklama

Wstępne ustalenia podają, iż w zdarzeniu brały udział trzy osoby: dwóch 15-letnich chłopaków (obywateli Ukrainy) oraz dziewczyna. Nastolatkowie mieli wejść do wody, ale tylko jeden z nich, po pewnym czasie, wyszedł z niej o własnych siłach. Drugi piętnastolatek zniknął z pola widzenia... 

Miejski Reporter relacjonował, iż na miejsce rozdysponowano liczne siły i środki. Wtedy akcja poszukiwawcza, zarówno na wodzie, jak i na lądzie, zakończyła się o godzinie 21.00. Do tego czasu zaginiony nastolatek nie został odnaleziony. 

Reklama

Dzisiaj akcja ma zostać wznowiona.

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo wio.waw.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości