Reklama

Księżna Kate i Książę William już w Polsce!

Dziś popołudniu, około godziny 13:30 do Warszawy przyjechała para książęca z Wielkiej Brytanii. Goście zostali przywitani przez prezydenta Andrzeja Dudę i pierwszą damę Agatę Kornhauser-Dudę.

Księżna Kate i Książę William dziś rozpoczęli swoją podróż po Europie Środkowo-Wschodniej. Zaczęli od Polski. W Warszawie para wraz z dziećmi spędzi dwa dni, ugoszczona w Belwederze na Krakowskim Przedmieściu.

Dla pary został przygotowany specjalny program rozrywkowy. William i Kate zwiedzili już Muzeum Powstania Warszawskiego, gdzie spotkali się z weteranami II Wojny Światowej oraz bohaterami powstania. Przed gośćmi jeszcze podróż do Gdańska, w którym spędzą drugi dzień wizyty.

Reklama

 

 

Zdjęcie: Tomasz Hamrat/Gazeta Polska

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo wio.waw.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości