3°C mgła

Mów mi złotówa - czyli warszawskie taxi w rapie

"Dawaj mi hajs, mówi mi złotówa! Ja hajs twój przyjmę zawsze" - zaczyna się nieźle? A to nowy kawałek warszawskiego taksówkarza, który rapowym utworem chce pokazać, ze w tym zawodzie są też ludzie, którzy łączą pracę z pasją. 

Kamil na taksówce jeździ półtora roku . Lubi nie tylko samą jazdę autem ale też ciągłe poznawanie nowych ludzi. Jedyne co go drażni w tej pracy to krążące o taksówkarzach stereotypy. Stąd pomysł na kolejny utwór (w sumie jego przygoda z rapem trwa już 13 lat).    

- Ogólnie chciałem zmienić nastawienie ludzi do taksówek. Pokazać, że wcale nie musi siedzieć tam człowiek który nienawidzi świata, że w tym zawodzie są też pogodni ludzie i życzliwi - mówi warszawski taksówkarz.

Jest kawałek, ale wrażenie robi tez sam teledysk. Powstał on  w prosty sposób. Utwór był już nagrany i wtedy Kamil  pomyślał że fajnie byłoby do niego zrobić klip.

- Wpadł mi pomysł z garażem i dziewczynami które tańczą,  później kolejne pomysły, aż w końcu wynająłem chłopaka który nagrał to. Potem była ekipa, która to posklejała - opowiada rapujący taksówkarz.

Jak wszystko było gotowe, pierwszymi recenzentami byli klienci Kamila. To oni wyrażali swoje zdanie na temat numeru, który u wszystkich budził uśmiech i lekkie niedowierzanie. Opinie były pozytywne więc teraz utwór możemy znaleźć na YouTube (i u nas przy artykule).


Mów mi złotówa - czyli warszawskie taxi w rapie komentarze opinie

 • ZERO - niezalogowany 2017-04-04 11:34:17

  Dno, Zero! Człowieku co ty robisz za muzykę ?!??! Wstyd! Dno nie muzyka! żal. A wiesz co to OPINIA ? to pozytywne i negatywne zdanie! a nie znalazłeś ludzi i same pozytywne! żałosne.

 • WDJ - niezalogowany 2017-04-04 19:58:16

  PRRZECIEŻ TO JEST TAK CHUJOWE, ŻE 13 LAT PRZYGODY Z RAPEM TO ZDECYDOWANIE ZA MAŁO DLA JEGO SKILSÓW !

 • Gość - niezalogowany 2017-04-04 19:59:38

  Siema zero albo nawet mniej niż zero! Pozdrawiam nie musisz słuchać opinnie były tylko pozytywne nie było negatywnych. Ale zawsze sie znajdą Ci ktorzy nic nie robia tylko krytykują.

 • Wiocha - niezalogowany 2017-04-05 08:06:12

  Wiocha i kicz. Opinie same pozytywne ludzie się bali o swoje życie ze taksówkarz ich gdzies wywiezie jakby powiedzieli coś negatywnego. Tego sie nie da słuchać. Tekst beznadziejny. A teledysk kicz. Ogólnie masakra.

 • Gość - niezalogowany 2017-04-05 16:55:03

  Warszawski taksówkarz... z Góry Kalwarii... w pseudo korporacji... EKO TAXI. Jedyne czego gratuluję to zacięcia... albo głupoty.

Dodajesz jako: Zaloguj się