3°C mgła

Powstaną dzielnicowe strefy kibica podczas mistrzostw świata w Rosji

Piłka nożna, Powstaną dzielnicowe strefy kibica podczas mistrzostw świata Rosji - zdjęcie, fotografia

Wielkimi krokami zbliżają się mistrzostwa świata w piłce nożnej. Mundial rozpocznie się już 14 czerwca 2018 roku. Wielki finał zaplanowano na 15 lipca. Oznacz to że miłośników piłki nożnej czeka aż miesiąc emocji na najwyższym poziomie. Warszawa dla kibiców przygotowuje z tego względu specjalne atrakcje.

Nie każdego stać, czy też nie każdy może jechać do Rosji by na żywo oglądać i kibicować polskiej reprezentacji. Ale i w stolicy będzie można poczuć piłkarskie emocje. Mają powstać specjalne strefy kibica, w których wspólnie będziemy mogli kibicować.

Ciekawostką jest to, że nie będzie jednej wielkiej strefy kibica. W Warszawie ma ich powstać nawet osiem. Władze miasta ustalają właśnie z dzielnicami gdzie mogłyby takie strefy powstać. Zlokalizowane mają być tak by były łatwo komunikacyjnie dostępne dla mieszkańców dwóch lub trzech sąsiednich dzielnic.

Przypominamy, polska reprezentacja zagra inauguracyjny mecz na mundialu 2018 z Senegalem 19 czerwca w stolicy Rosji. Kolejny mecz 24 czerwca z Kolumbią i 28 czerwca z Japonią.

Co myślicie o takim pomyśle? Lepsza jedna wielka strefa kibica, np. przy PKiN, czy lepsze mniejsze dzielnicowe? Piszcie w komentarzach poniżej lub na naszym profilu FB.


Powstaną dzielnicowe strefy kibica podczas mistrzostw świata w Rosji komentarze opinie

  • gość 2018-06-11 00:11:57

    Zatrudnijcie kogoś od informacji sportowych, bo newsy wyglądają słabo.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl