Reklama

Wymiana ciepła. Warszawiacy dzielą się ciepłymi ubraniami

Przed Urzędem Dzielnicy Wola stanął pierwszy ogólnodostępny wieszak z ciepłymi ubraniami. „Wymiana ciepła” to społeczna akcja, która polega na dzieleniu się ciepłą odzieżą z osobami potrzebującymi.

Idea akcji „Wymiana ciepła” jest bardzo prosta. Ustawiamy wieszaki i zapełniamy je ciepłymi ubraniami. Każdy może pomóc i na wieszaku zostawić ciepłą kurtkę, płaszcz, polar czy sweter - mówi Wiktoria Siedlecka-Dorosz, inicjatorka akcji.

Pomysł pojawił się na jednym z portali społecznościowych. Władze dzielnicy bez wahania postanowiły zaangażować się w tę akcję. Burmistrz dzielnicy, Krzysztof Strzałkowski, wyznaczył trzy lokalizacje, w których staną wieszaki. Kolejne pojawią się przy ul. Obozowej 85 oraz na terenie wolskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Reklama

 

Fot. Urząd Dzielnicy Wola

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo wio.waw.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości