9°C pochmurno z przejaśnieniami

Czy na wybory otworzą Most Łazienkowski?

Drogi, wybory otworzą Łazienkowski - zdjęcie, fotografia

Platforma Obywatelska potrzebuje sukcesów. W Warszawie liczą na otwarcie mostu Łazienkowskiego i to jeszcze przed niedzielnymi wyborami.

W mediach od kilku tygodni podgrzewany jest temat mostu. Co kilka dni słyszymy, że łączą most, że wylewają asfaltem, że robią próby obciążeniowe. Otwarcie mostu zapowiadane jest od dawna na przełom października i listopada. Jednak po cichu mówi się, że może to nastąpić już w najbliższy piątek lub sobotę.

Jeśli faktycznie do tego dojdzie to już sobie wyobrażam wrzawę medialną! Odtrąbiony zostanie wielki sukces i Polacy z czystym sumieniem będą mogli udać się do urn wyborczych i oddać swój głos na wiadomą partię.

Nie dajmy się łapać na tego typu sztuczki. Pamiętajmy, że to obowiązek władzy by most naprawić. Robią to za nas wszystkich pieniądze.

Zawsze przed wyborami trzeba się czymś pochwalić. Podobnie było podczas zeszłorocznych wyborów samorządowych. Na tydzień przed wyborami zorganizowano dzień otwarty II linii metra i zapowiedziano otwarcie w kolejny weekend... Jak dobrze wiemy nastąpiło to dopiero na początku marca 2015 roku. Czyli kilka miesięcy po wyborach.

12 października Premier Ewa Kopacz ogłosiła, że terminal LNG w Świnoujściu jest gotowy. Jednak, jak twierdzą eksperci, nie wiadomo czy instalacja gazoportu jest sprawna. Nie ma jeszcze pozwolenia użytkowanie.

Obym się mylił, ale mam przeczucie, że z mostem Łazienkowskim będzie podobnie. Tzn. zostaniemy poinformowani, że jest otwarty, ale... nie można jeszcze po nim jeździć. Czyli cieszmy się i radujmy, ale cierpliwie czekajmy. Ja zbudowałem, ale że nie działa to już nie moja wina!
 


Czy na wybory otworzą Most Łazienkowski? komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl