Jarosław Kaczyński: 500+ na pierwsze dziecko już od lipca 2019

Polityka, Jarosław Kaczyński pierwsze dziecko lipca - zdjęcie, fotografia

O godzinie 11 w Warszawie rozpoczęła się konwencja Prawa i Sprawiedliwości przed wyborami do Parlamentu Europejskiego. Jako pierwszy na scenie wystąpił Prezes PiS Jarosław Kaczyński. W swoim przemówieniu programowym zapowiedział m.in.:

1/ 500+ na pierwsze dziecko już od lipca 2019 roku,
2/ „trzynastka” dla emerytów już od maja 2019 roku, jednorazowo 1100 zł dla każdego emeryta,
3/ przywrócenie wielu połączeń autobusowych między miastami w Polsce, w szczególności między mniejszymi miastami,
4/ brak podatku PIT dla pracowników do 26 roku życia.


Wybory do Parlamentu Europejskiego już 26 maja 2019r. Wybory do Sejmu i Senatu RP na jesieni 2019r.

Jarosław Kaczyński: 500+ na pierwsze dziecko już od lipca 2019 komentarze opinie

  • karol m - niezalogowany 2019-02-23 12:45:49

    A może dajmy wszystkim co miesiąc po 5 tys. złotych i wszystkim będzie się żyło dobrze. PiS miałby 100% poparcia i wszyscy zadowoleni.

  • gość 2019-02-23 12:46:39

    Słuszna decyzja. Każde dziecko powinno mieć równy start, a nie tylko drugie lepiej.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-24 08:57:44

    Uważam że od samego początku powinno tak być. Każdemu dziecku się nalezy.. Mam jedno dziecko i jestem jak najbardziej za..

  • Gość - niezalogowany 2019-02-24 09:54:30

    4 lata temu obiecywali na każde i ci oszukani z jednym dzieckiem wówczas zagłosowali a teraz się PiS boi, że im się za to oszustwo opłaca i nie zaglosuja więc musiał im coś sypać. Było do przewidzenia.

  • gość 2019-02-25 11:11:48

    Właśnie obiecywali. Głosowałam i więcej nie będę. Moja jedynaczka skończyła 18 lat dopiero co. PIS pozbawił jej szansy na lepsze życie. Samotna matka - wdowa

  • Gość - niezalogowany 2019-02-25 21:46:27

    Ciekawe kto za to wszystko zapłaci??? Hmmm??? My.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-26 19:14:59

    Mysle ze to super pomysl ......Glosuje na Pis

  • Gość - niezalogowany 2019-02-28 08:44:20

    Ja nie chce nic od Państwa. Chce tylko by Państwo mnie nie okradało. Narodowi Socjaliści zadbają już o to by było jak dawniej. Komuna wróciła po liftingu

  • Pamela Raymond - niezalogowany 2019-03-23 06:40:30

    Witajcie, moi dobrzy ludzie, nazywam sie Pamela Lukasz i jestem tutaj, po polsku, zlozylem podanie i otrzymalem pozyczke od firmy pozyczkowej Global Provission, firmy, w której otrzymalem pozyczke w wysokosci 1 000 000 PLN i zanim zawsze to uslyszalem jest wiele oszustw na tej stronie, ale dzis potwierdzilem i widze, ze na tej stronie wciaz jest legalna i bezpieczna firma kredytowa, wiec moi ludzie, prosze, nie zamykaj sprawy, dopóki nie zobaczysz wszystkiego dla siebie, panie Jamesie Simth ,firma pozyczkowa jest nadal realna i nadal pomaga ludziom z naszego kraju i wielu innych krajów dzisiaj, i jestem bardzo szczesliwy, ze teraz mam pozyczke na splate wszystkich moich dlugów, a takze, gdy potrzebujesz pozyczek, skontaktuj sie z nastepujacymi email: [email protected], aby uzyskac wiecej informacji i wierzyc, ze Global Provission pomoze ci rozwiazac twoje problemy, poniewaz to prawdziwe i tetniace zyciem Ante.

  • Elena - niezalogowany 2019-03-25 10:08:56

    Cześć wszystkim!
    Jestem Elena Vasil, obecnie mieszka w Krakowie. W tej chwili jestem wdową z Czwórką dzieci i utknąłem w sytuacji finansowej w styczniu i musiałem refinansować i zapłacić rachunki. Próbowałem szukać pożyczek od różnych firm pożyczkowych, zarówno prywatnych, jak i korporacyjnych, ale nigdy z powodzeniem, a większość banków odmówiła mi kredytu. Ale tak, jak Bóg chciał, zostałem przedstawiony Spółdzielni Prowadzonej przez CZŁOWIEKA BOGA prywatnego pożyczkodawcę, który udzielił mi pożyczki w wysokości 80,000 EURO, a dziś jestem właścicielem firmy, a moje dzieci dobrze sobie radzą, jeśli musi skontaktować się z każdą firmą w celu uzyskania pożyczki bez zabezpieczenia, kontroli bez kredytu, bez podpisu z 2% stopą procentową i lepszymi planami spłaty oraz harmonogramem, prosimy o kontakt z panem Dantym Paolą za pośrednictwem poczty elektronicznej: [email protected] On nie wie, że to robię, ale jestem teraz taka szczęśliwa i postanowiłem dać ludziom więcej do zrozumienia na jego temat, a także chcę, aby Bóg bardziej go błogosławił. Możesz skontaktować się z nim za pośrednictwem jego e-maila: [email protected], aby szybko zadzwonić na czat lub WhatsApp / +35677926593

    Dzięki
    Elena Vasil

  • Dobson Scott - niezalogowany 2019-03-28 09:45:52

    Czy potrzebujesz finansowania osobistego i biznesowego lub inwestycyjnego, bez stresu i szybkiej zgody? Jeśli tak, skontaktuj się z nami już dziś, ponieważ obecnie oferujemy kredyty o doskonałej stopie procentowej na poziomie 2%. Nasze finanse są bezpieczne i bezpieczne. Szczęście naszych klientów jest naszą siłą. pożyczki w wysokości 5 000 € - 1 000 000 EUR USD i funty, dostępne teraz to pożyczki dla firm, osób prywatnych, domów, podróży i studentów itd. Więcej informacji na e-mail kontakt: [email protected]