14°C bezchmurnie

Jest zainteresowanie, czas na zaangażowanie.

Imprezy, Wydarzenia, zainteresowanie zaangażowanie - zdjęcie, fotografia

W połowie kwietnia, wspólnie z Mariuszem Ambroziakiem, Pawłem Dąbrowskim i Jurkiem Woźniakiem podjęliśmy decyzję, że to co od dawna jest w naszych głowach, trzeba sformalizować. Kiedy jak nie teraz? Założyliśmy stowarzyszenie zwyczajne. Cel - budowa hali w Warszawie.

Akcja była krótka, a cel jasny. Pokazać potrzebę budowy obiektu jako elementu obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości. Zyskaliśmy zainteresowanie. Media szeroko rozpisywały się o projekcie. Sportowcy, działacze, samorządowcy popierali i promowali ideę. To duży sukces. Zabrakło trochę zaangażowania społecznego. To problem nie tylko tej akcji. Brakuje nam wiary w aktywność społeczną.

Ja wierzę i dziękuję. Mariuszowi, Pawłowi i Jurkowi, że od początku wspierali pomysł. Magdzie, Dominice, Marcie i wielu, których tu nie wymieniam, a włożyli mnóstwo energii i serca w działania haladlawarszawy.pl. Dziękuje tym, którzy wspierali, złożyli podpisy i tym, którzy w przyszłości projekt będą wspierali.

Akcja się nie kończy, będzie trwała do kiedy o potrzebie hali będziemy mówili. Hala w Warszawie powstanie. Mam nadzieję, że już w 2018 roku. 

 

Jest zainteresowanie, czas na zaangażowanie. komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl