2°C pochmurno z przejaśnieniami

Krystyna Krzekotowska kandydatką na prezydenta Warszawy

​​​​​​​Krystyna Krzekotowska zdjęcie

Kilka dni temu poznaliśmy nowego kandydata na urząd prezydenta miasta stołecznego Warszawa. A dokładniej mówiąc, jest do kandydatka. Mowa o Krystynie Krzekotowskiej, która będzie wystawiona w listopadowych wyborach samorządowych przez Światowy Kongres Polaków.

Jej kandydaturę ogłosił 10 lutego 2018 roku prezes Światowego Kongresu Polaków Stefan Hambura. Kim jest Krzekotowska?

- Wykładowca w Katedrze Prawa Cywilnego i kierownik Studiów Podyplomowych Uczelni Łazarskiego oraz na Niemieckich Uczelniach Wyższych. Stypendystka DAAD oraz Instytutu Maxa Plancka w Monachium i Hamburgu. Kierownik Studiów Podyplomowych Zarządzania Nieruchomościami, Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami i Wyceny Nieruchomości. - czytamy na stronie Światowego Kongresu Polaków.

Krystyna Krzekotowska wielokrotnie startowała w różnych wyborach. M.in. w ostatnich wyborach parlamentarnych (2015 rok) startowała z ramienia komitetu Obywatele do Parlamentu. W wyborach samorządowych w 2014 roku z Mazowieckiej Wspólnoty Samorządowej ubiegała się o mandat radnego sejmiku wojewódzkiego. Natomiast w wyborach w 2010 roku startowała z Warszawskiej Wspólnoty Samorządowej do Rady Warszawy. Wcześniej startowała również do Parlamentu Europejskiego. Starty te nie kończyły się sukcesami. Jednak w latach 1994-1998 była wiceprzewodniczącą rady gminy Warszawa Bielany.

Fot: Światowy Kongres Polaków

Więcej o wyborach samorządowych czytaj w naszym dziale: Wybory Samorządowe 2018 Warszawa


​​​​​​​krystyna krzekotowska - komentarze opinie

  • gość 2018-06-07 10:23:36

    ale numer!!! nimfomanka w "słusznym wieku". Można powiedzieć, że wyszła ze swojej piwnicy(dosłownie) gdzie usilnie wciaga jakieś dziwne osoby i wierzy w to, że ma coś do powiedzenia! Szkoda, że starsza pani-robi gdzie popadnie i z kim popadnie sobie non stop selfi. Generalnie tak jak u nas na Uczelni- zagaja wszystkich gdzie tylko może, aby wkręcać się na różne imprezy. Dla hecy można jej coś podrzucać, a w zamiam bywały nawet bardzo dobre zaliczenia w zamiam. Taki barterek dla babci Krysi - która z pewnością powinna się leczyć- bo to co robi nie jest nawet już żalosne tylko chore!!! Jak chcecie mieć mieć babcię nimfomankę to głosujta - a co! w końcu na prezydenta i to kraju byli dziwni panowie ....w sweterkach, tymińscy etc. pamiętajmy jaki wybór taki póżniej opłakany obraz. A jeszcze jedno, ciekawe , gdzie znalazła sponsorów do najnowszej swojej akcyjki. Znajomi wiedzą, że groszem nie śmierdzi, wszędzie włazi na tzw"Krzywy ryj".

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl