Reklama

Trzech pijanych muszkieterów. Jeden z nich nieletni

Mieszkańcy skarżyli się na głośne i nieodpowiednie zachowanie trzech mężczyzn w Parku Michałowskim.

W piątkowy wieczór strażnicy miejscy odebrali wezwanie dotyczące sytuacji w Parku Michałowskim przy ul. Kawęczyńskiej. Mieszkańcy narzekali na trzech mężczyzn, urządzających sobie głośną imprezę tuż obok placu zabaw. Delikwenci wulgarnie wszystko komentowali, nic sobie nie robiąc z obecności małych dzieci w pobliżu. Uwagi rodziców również były imprezowiczom obojętne. 

Mundurowi szybko zorientowali się, że biesiadę "napędza" żółtawy roztwór alkoholu. Wszyscy mężczyźni na prośby o uspokojenie się i zakończenie "zabawy" reagowali opryskliwie. Nieprzyjemnie zrobiło się jednak dopiero po wylegitymowaniu uczestników zdarzenia. Okazało się, że razem z dwoma dorosłymi, alkohol spożywa także 15-letni brat jednego z nich.

Reklama

Funkcjonariusze zgłosili to policji, a na miejsce wezwali matkę braci. Policjanci zgodzili się na przekazanie dwóch braci pod opiekę matki. Najbardziej nietrzeźwy mężczyzna został przewieziony do SOdON. 

Źródło: Straż Miejska w Warszawie

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo wio.waw.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości