Reklama

XVII Gocławski Festiwal Streetfoodu na początek PYSZNEGO SEZONU!

MAR27

Park nad Balatonem godz: 15:00

Początek pysznego sezonu nadchodzi! Wraz z wiosną - rozpoczynają się plenerowe festiwale jedzenia ulicznego. Gocławski Festiwal Streetfoodu!

Wielkimi krokami zbliża się sezon na najlepsze jedzenie uliczne w Warszawie! Wraz z wiosną - rozpoczynają się plenerowe festiwale jedzenia ulicznego. A w tym: XVII Gocławski Festiwal Streetfoodu! To wydarzenie wystartuje już za tydzień: w piątek - 27 marca (o godzinie 15.00) - a zakończy się dopiero w niedzielę - 29 marca 2026 roku. 

Park nad Balatonem na Pradze-Południe zmieni się więc w raj dla najbardziej wymagających fanów jedzenia ulicznego. Trzeba przygotować się więc na prawdziwą ucztę! Nikt nie wyjdzie stamtąd głodny. Na miejscu czekać będą między innymi: 

Reklama
  • Smaki z całego świata – od soczystych burgerów po egzotyczne street foodowe perełki!
  • Aromaty, które zwalą Was z nóg!
  • Zimne piwo i orzeźwiające napoje!
  • Muzyka, która wprowadzi Was w idealny vibe!
  • Strefa relaksu i dmuchańce dla najmłodszych – zabawa dla całych rodzin!

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo wio.waw.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości