Reklama

Zderzenie w Warszawie. Motocyklista z zakazem

W Warszawie doszło do groźnego incydentu drogowego. Jak się potem okazało; motocyklista miał zakaz prowadzenia pojazdów.

Niewiele przed godziną 16.00 w Warszawie służby otrzymały zgłoszenie o wypadku na ul. Anielewicza. Uczestniczył w nim motocyklista jadący Hondą oraz kierowca samochodu osobowego marki Fiat.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący jednośladem wyprzedzał kolumnę aut. W tym czasie kierujący Fiatem skręcił w lewo, chcąc wjechać pomiędzy zabudowania. Kierujący motocyklem zaczął gwałtownie hamować, po czym przewrócił się na jezdnię.

Motocyklista uderzył w Fiata i znalazł się pod samochodem. Motocykl po upadku prześlizgnął się jeszcze przez kilkanaście metrów, zanim się zatrzymał. Sam motocyklista musiał zostać przetransportowany do szpitala. 

Reklama

Potem Miejski Reporter przekazał, iż 43-letni motocyklista posiadał zakaz prowadzenia pojazdów. Okoliczności zdarzenia będą teraz wyjaśniane przez policjantów.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: Miejski Reporter
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo wio.waw.pl




Reklama