12°C rozproszone chmury

200 osób poszkodowanych w wypadku jadącego do Warszawy pendolino

Wypadki, osób poszkodowanych wypadku jadącego Warszawy pendolino - zdjęcie, fotografia

200 osób zostało poszkodowanych  wypadku pociągu pod Opolem. Jadące z Wrocławia do Warszawy pendolino uderzyło w ciężarówkę pod Opolem.

Pociąg Pendolino jadący do Warszawy Wschodniej, uderzył w ciężarówkę. Z trzystu pasażerów aż dwustu jest poszkodowanych. Cudem nikt nie zginął. – Na miejscu wypadku są cztery karetki pogotowia i dwa śmigłowce ratunkowe; kolejne dwa są w drodze - poinformowało Radio Zet powołując się na PAP.

Jak informuje stacja, wypadek wydarzył się na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w miejscowości Schodnia niedaleko Ozimka na Opolszczyźnie. Wiadomo, że pociągiem podróżowało 300 osób i 200 z nich zostało poszkodowanych, z czego 9 osób doznało poważniejszych obrażeń. Polska Agencja Prasowa donosi, że kierowcy ciężarówki nic się nie stało. – Poszkodowani podróżni znaleźli schronienie w pobliskiej restauracji, która została zaadoptowana na miejsce schronienia tych osób – komentował na gorąco rzecznik miejscowej straży pożarnej.

- 18 pasażerów pociągu Pendolino, który uderzył w ciężarówkę na niestrzeżonym przejeździe kolejowym, zostało rannych - poinformował PAP rzecznik Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. Paweł Frątczak.

 

 

 

 

 

200 osób poszkodowanych w wypadku jadącego do Warszawy pendolino komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl