21°C bezchmurnie

Polskie barwy reklamowe.

Blog, Polskie barwy reklamowe - zdjęcie, fotografia

Flaga, symbol naszego kraju, niosący ze sobą kolory biały i czerwony. Wiele pokoleń Polaków za flagę, jej wartości, oddawało życie. Od 2004 roku mamy jej święto, które obchodzimy 2 maja. W dobie poszukiwania tożsamości, Polacy coraz częściej wieszają ją na swoich domach.

Mamy Euro2016. To czas, kiedy kibicujemy i utożsamiamy się drużyną narodową. Chętnie ubieramy barwy narodowe. Wywieszamy flagi wszędzie gdzie to możliwe. Balkony, samochody, place miejskie są biało-czerwone. Gdy przeżywamy gorycz porażki, flaga jest z nami. Rozpiera nas duma, gdy biało-czerwona ekipa wygrywa.

Chcąc pokazać swoją odrębność, często umieszczamy na flagach nazwę naszego miasta. Widząc trend i zainteresowanie, przedsiębiorstwa zaczęły wykorzystywać flagę jako podkład do swoich akcji reklamowych. Polacy tłumnie odbierają darmowe "flagi" pomazane w znaki reklamowe. Ważne, że za darmo!

Rozumiem symbol Orła lub Polski Walczącej umieszczony na fladze. Nie zgadzam się z używaniem jej jako podkładu reklamowego. Nie zgadzam się, bo Polacy oddali życie, by Polska była wolna a flaga czysta. 

Polskie barwy reklamowe. komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl