Do groźnego zderzenia dwóch pojazdów doszło na Białołęce, na jednym ze skrzyżowań.
Tym razem do zderzenia dwóch pojazdów doszło na skrzyżowaniu ul. Modlińskiej i ul. Płochocińskiej na Białołęce. W zdarzeniu brał udział samochód osobowy marki Mazda oraz inne osobowe auto marki BMW.
Według Miejskiego Reportera, kierujący BMW wymusił pierwszeństwo i doprowadził do zderzenia z mazdą. Dwie osoby były badane przez ZRM. Na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej, dwie załogi ZRM oraz policja.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze