Reklama

ZDERZENIE AUT na Białołęce

Do groźnego zderzenia dwóch pojazdów doszło na Białołęce, na jednym ze skrzyżowań.

Tym razem do zderzenia dwóch pojazdów doszło na skrzyżowaniu ul. Modlińskiej i ul. Płochocińskiej na Białołęce. W zdarzeniu brał udział samochód osobowy marki Mazda oraz inne osobowe auto marki BMW.

Według Miejskiego Reportera, kierujący BMW wymusił pierwszeństwo i doprowadził do zderzenia z mazdą. Dwie osoby były badane przez ZRM. Na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej, dwie załogi ZRM oraz policja. 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo wio.waw.pl




Reklama