Niedziela nie minęła tym ludziom zbyt spokojnie... Otóż na Wisłostradzie rozegrały się bardzo nieprzyjemne sceny. Szczegóły w tekście!
POSZUKIWANIA 15-latka wciąż TRWAJĄ! Na Wale Miedzeszyńskim doszło do incydentu. Kierowca niepozornego malucha został zatrzymany. SEKUNDY od tragedii - pożar na Bródnie. Na Grochowie miała miejsce dramatyczna akcja reanimacyjna.
Miniona niedziela - 21 czerwca - nie wszystkim minęła przyjemnie i spokojnie. Otóż, jak się okazało, pomiędzy 17.00 a 18.00 na Wisłostradzie; na jezdni prowadzącej od strony Łomianek w kierunku centrum Warszawy, doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych.
Jak pisał Miejski Reporter na ten temat: według wstępnych ustaleń kierująca Chryslerem w trakcie jazdy nagle straciła panowanie nad kierownicą. Auto wpadło w poślizg, po czym uderzyło w bariery energochłonne. Chrysler zderzył się później z Lexusem jadącym w tym samym kierunku. Po uderzeniu pojazd przewrócił się na dach, a ostatecznie zatrzymał się, leżąc na boku.
Na szczęście nikt nie wymagał hospitalizacji. Kierowcy byli trzeźwi i posiadali uprawnienia do prowadzenia pojazdów mechanicznych.
Zobacz także:
Zobacz także:
Zobacz także:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze