Reklama

Mobilizacja służb! Jak zakończyły się poszukiwania dwóch chłopców?

Zakończyły się poszukiwania dwóch chłopców w wieku 8 i 9 lat, którzy zaginęli w gminie Wiązowna. Dzięki szybkiej akcji służb dzieci odnaleziono w krótkim czasie – całe i zdrowe wróciły do rodziców.

Zgłoszenie wpłynęło w poniedziałek, 23 marca, około godziny 20.00. Sytuację uznano za poważną, dlatego natychmiast rozpoczęto szeroko zakrojone poszukiwania. W działania zaangażowano policjantów oraz strażaków z kilku jednostek, którzy sprawdzali m.in. place zabaw, okolice szkół i główne drogi.

Kluczowa okazała się szybka mobilizacja i współpraca służb. Chłopców odnaleziono w krótkim czasie od rozpoczęcia akcji, a ich życiu i zdrowiu nic nie zagrażało.

Reklama

Policja podkreśla, że mimo szczęśliwego finału to ważne przypomnienie dla rodziców. Funkcjonariusze apelują o rozmowy z dziećmi na temat bezpieczeństwa – m.in. o nieoddalaniu się bez zgody dorosłych, znajomości podstawowych danych oraz umiejętności korzystania z numerów alarmowych.


 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo wio.waw.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości