4°C pochmurno z przejaśnieniami

Adam Nawałka trenerem Legii Warszawa?

Piłka nożna, Nawałka trenerem Legii Warszawa - zdjęcie, fotografia

Po porażce na Mistrzostwach Świata w Rosji Adam Nawałka zakończył swoją pracę w roli selekcjonera reprezentacji Polski. (Oficjalnie funkcję tą będzie pełnił do końca lipca.) Od razu ruszyły spekulację kto może go zastąpić na tym stanowisku. Jednak też od razu zaczęto zadawać pytania co dalej będzie robił on sam. Łączono go z włoską Serie A. Ale wczoraj pojawił się również... polski wątek.

Jak donosi Fakt, zaraz po konferencji prasowej podczas której selekcjoner rozstał się z reprezentacją, Adam Nawałka udał się na stadion Legii Warszawa. Był on już wcześniej łączony ze stołecznym klubem, jednak gdy reprezentacja odnosiła sukcesy nikt o tym śmiało nie mówił. Poza tym Legia podpisała kontrakt z chorwackim trenerem Deanem Klafurićiem. To jednak nie musi być problem nie do przejścia. Nawałka może poczekać, a przy pierwszej wpadce Chorwata go zastąpić.

Oficjalnych informacji ze strony samego selekcjonera czy też władz Legii na razie nie ma. Jednak bez wątpienia, gdyby do takiej zamiany doszło, było by to duże wydarzenie w naszej lidze.

Czy Adam Nawałka w roli trenera Legii Warszawa to dobry pomysł? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach poniżej oraz na naszym profilu FB.Fot: By Roger Gor - IMG_0457.JPG, CC BY 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=29741242

Adam Nawałka trenerem Legii Warszawa? komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-07-06 08:57:05

    W Legia to trudna praca Miodus co chwile zwalnia trenera..

  • GośćDarceLi - niezalogowany 2018-07-06 17:57:39

    Nawałka był w klinice która mieści się na obiektach Legii...A większość pseudodziennikarzy już dostalo obstrukcji że ma zostać trenerem... A jakby wchodził do klubu ze striptizem to miałby zostać głównym alfonsem ...najpierw sprawdźcie informacje a potem się rozpisujcie ...

  • Gość - niezalogowany 2018-07-07 22:23:04

    Znowu te bzdury musicie pisac?pudelek?czy inne dziadostwo?

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl