Reklama

CHOWAŁ SIĘ W PUSTOSTANIE. Akcja na Pradze-Północ!

Kryjówka w pustostanie na Pradze-Północ, miała być szansą dla 32-latka, na aktywny udział w przestępczości narkotykowej.

Akcja na Pradze-Północ

Operacyjni z północnopraskiego wydziału zajmującego się zwalczaniem przestępczości narkotykowej wzięli „pod lupę” pustostan, zlokalizowany przy ulicy Mackiewicza. Informacje, którymi dysponowali wskazywały, że dochodzi tam do handlu zabronionymi substancjami.

Gdy otworzyli zamknięte na kłódkę pomieszczenie, zastali w nim 32-latka. Mężczyzna nieudolnie próbował wytłumaczyć swoją obecność w tym miejscu.

Operacyjni przeszukali obiekt. W czynnościach tych uczestniczył pies, wyszkolony do wyszukiwania zapachu narkotyków.

Reklama

W łazience, w rurze odpływowej policjanci znaleźli kilkadziesiąt foliowych zawiniątka z suszem roślinnym, proszkiem w kolorze kremowym, różnego rodzaju tabletki i szklaną butelkę z przezroczystą cieczą, prawdopodobnie metadonem. Operacyjni zatrzymali mieszkańca Pragi Północ.

Policjanci skontaktowali się z administracją budynku, która zadeklarowała udział w czynnościach procesowych, z uwagi na bezprawne wejście do obiektu przez 32-latka.

Mężczyzna w komendzie przy ulicy Jagiellońskiej usłyszał zarzuty posiadania marihuany, mefedronu, tabletek bunorfin i ecstasy oraz zakłócania miru domowego. Za te przestępstwa grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Reklama

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: KRP VI
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo wio.waw.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości