Reklama

Godzina „W” na Wiśle. Mieszkańcy Warszawy oddali hołd Powstańcom

01

godz: 16:00

Punktualnie o 17:00 w Godzinę „W” cała Warszawa stanęła, zawyły syreny. Mieszkańcy stolicy oddali cześć Powstańcom, którzy 1 sierpnia 1944 roku zbrojnie wystąpili przeciwko niemieckim okupantom.
 

Nasz fotoreporter w Godzinę „W” był na Wiśle. Uczestniczył w wyjątkowym rejsie zorganizowanym przez Fundację Rok Rzeki Wisły. Zobaczcie wyjątkowe zdjęcia w galerii pniżej.

W Warszawie od kilku już dni trwają uroczystości związane z 72 rocznicą Powstania Warszawskiego. Zapraszamy do obejrzenia naszych fotorelacji z poszczególnych uroczystości:

Reklama


Uroczystości na Żoliborzu rozpoczęły obchody 72. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego 
Prezydent Andrzej Duda odznaczył Powstańców Warszawskich
Polowa Msza święta i Apel Poległych - trzeci dzień obchodów 72. rocznicy wybuchu PW
Koncert "Nowe pokolenie 16/44" na Pl. Krasińskich
Od rana trwają uroczystości powstańcze. Warszawa pamięta!

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo wio.waw.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości