W nocy z soboty na niedzielę, w Wesołej również musiały interweniować służby. Doszło tam do groźnie wyglądającego incydentu...
POSZUKIWANIA 15-latka wciąż TRWAJĄ! Na Wale Miedzeszyńskim doszło do incydentu. Kierowca niepozornego malucha został zatrzymany. SEKUNDY od tragedii - pożar na Bródnie. Na Grochowie miała miejsce dramatyczna akcja reanimacyjna. Na Wisłostradzie, jak wspominaliśmy, też doszło do wypadku.
Za to wcześniejszej nocy, z soboty na niedzielę (20/21 czerwca), chwilę po północy - na Trakcie Brzeskim, na wysokości numeru 50 kierujący sportowym, elektrycznym MG Cyberster wjechał w budynek stacji paliw.
Według informacji przekazanych przez Miejskiego Reportera: auto uderzyło w szklaną ścianę budynku sklepu znajdującego się na terenie stacji. "Policja potwierdza, że otrzymała zgłoszenie dotyczące takiego zdarzenia, jednak interwencja została odwołana, gdy policjanci byli jeszcze w drodze na miejsce".
Oznacza to, że kierujący pojazdem i właściciele uszkodzonego obiektu najprawdopodobniej porozumieli się między sobą. Brak dalszej interwencji służb wskazuje również, że w zdarzeniu nie było osób poszkodowanych.
Zobacz także:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze