Reklama

Powitanie lata - Wianki nad Wisłą [ZDJĘCIA]

Takie powitanie lata to my rozumiemy! Wianki nad Wisłą były naprawdę fantastyczne - wszyscy świetnie się bawili.

To było powitanie lata z przytupem. Wianki nad Wisłą dały osobom w różnym wieku przestrzeń do fantastycznej zabawy i okazję do zdobycia niezapomnianych wrażeń. To właśnie takie wspomnienia zostają z nami na zawsze. 

Tegoroczne obchody Wianków nad Wisłą koncentrowały się wokół artystycznego widowiska, celebrującego Noc Kupały. W spektaklu pojawiały się zarówno żywiołowe tańce kobiet i mężczyzn, jak i akrobacje gimnastyczne czy podniebne latawce. 

O godzinie 18.00 zaczęły się natomiast koncerty, podczas których można było nieco poszaleć. Na scenie wystąpili m.in. Żywiołak, Mikromusic bądź Dagadana i zespół Jarzębina. 

Reklama

Zresztą, sami zobaczcie te zdjęcia! Ludzie cały czas byli uśmiechnięci! 

Fot. Grupa Luka & Maro

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo wio.waw.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości