Reklama

PRZEBUDOWA ŚRODKOWEJ na Pradze-Północ? Już na PÓŁMETKU

W poniedziałek, 29 czerwca, drogowcy planują rozpoczęcie robót na drugim odcinku ul. Środkowej na Pradze-Północ. Szczegóły poniżej!

Przebudowa ulicy Środkowej na Pradze-Północ na półmetku. W poniedziałek, 29 czerwca, drogowcy planują rozpoczęcie robót na drugim odcinku ulicy, od Strzeleckiej do Stalowej.

Drzewa, krzewy, nowe ławki, nowe latarnie, nawierzchnia z kostki kamiennej i piesi, którzy będą mieli pierwszeństwo. Tak będzie na przebudowanej Środkowej.

Na odcinku od ulicy Kowieńskiej do ulicy Strzeleckiej prowadzone są prace brukarskie. Wykonawca układa kamienną nawierzchnię jezdni oraz montuje nowe latarnie uliczne.

Po zamknięciu odcinka pomiędzy ulicą Strzelecką a ulicą Stalową rozpoczną się roboty rozbiórkowe. Następnie wykonawca wybuduje chodniki i miejsca postojowe, a w kolejnym etapie przebuduje jezdnię.

Reklama

Jak pojadą kierowcy?

  • Nadal zamknięty będzie odcinek od Kowieńskiej do Strzeleckiej;
  • do posesji będzie można dojechać od Kowieńskiej;
  • dodatkowo zostanie zamknięty odcinek od Strzeleckiej do Stalowej;
  • wykonawca robót utrzyma dostęp do posesji;
  • utrudnienia będzie można ominąć ulicami Stalową i 11 Listopada.

Co do pieszych...

  • Na skrzyżowaniu ze Strzelecką piesi przejdą przez Środkową tylko po jednej stronie ulicy;
  • zamknięty zostanie chodnik po obu stronach ulicy od Strzeleckiej do Stalowej – będzie dojście tylko do posesji;
  • na skrzyżowaniu ze Środkową zostaną zamknięte pasy przez Stalową – nieco dalej będzie tymczasowa zebra.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: Infoulice
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo wio.waw.pl




Reklama