W poniedziałek, 29 czerwca, drogowcy planują rozpoczęcie robót na drugim odcinku ul. Środkowej na Pradze-Północ. Szczegóły poniżej!
Przebudowa ulicy Środkowej na Pradze-Północ na półmetku. W poniedziałek, 29 czerwca, drogowcy planują rozpoczęcie robót na drugim odcinku ulicy, od Strzeleckiej do Stalowej.
Drzewa, krzewy, nowe ławki, nowe latarnie, nawierzchnia z kostki kamiennej i piesi, którzy będą mieli pierwszeństwo. Tak będzie na przebudowanej Środkowej.
Na odcinku od ulicy Kowieńskiej do ulicy Strzeleckiej prowadzone są prace brukarskie. Wykonawca układa kamienną nawierzchnię jezdni oraz montuje nowe latarnie uliczne.
Po zamknięciu odcinka pomiędzy ulicą Strzelecką a ulicą Stalową rozpoczną się roboty rozbiórkowe. Następnie wykonawca wybuduje chodniki i miejsca postojowe, a w kolejnym etapie przebuduje jezdnię.
Jak pojadą kierowcy?
Co do pieszych...
Zobacz także:
Zobacz także:
Zobacz także:
Zobacz także:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze