Strefa relaksu na Pl Bankowym z palet za prawie milion złotych

Inwestycje, Strefa relaksu Bankowym palet prawie milion złotych - zdjęcie, fotografia

Plac Bankowy na okres wakacji zmienił się z parkingu na strefę relaksu. Plac został ogrodzony a na nim ustawiono palety i drzewka. Na miejscu można odpocząć, napić się i coś zjeść.

Pomysł może i fajny, ale wykonanie średnie. Drewniane palety z których zrobiono siedzenia i stoły wraz z dostępem do wody i trochę zieleni kosztowało prawie... milion złotych.

Na placu ustawiono też jeden z pierwszych w stolicy butelkomatów. Specjalnie wydzielona strefa będzie otwarta do pierwszego września 2019 roku.

Byliście już w strefie relaksu na Bankowym? Podzielcie się swoimi wrażeniami w komentarzach poniżej.

Zobacz również: Internet śmieje się ze strefy relaksu na pl. Bankowym [MEMY]

Pierwszy butelkomat w Warszawie już jest, ale... początki awaryjne
 

Strefa relaksu na Pl Bankowym z palet za prawie milion złotych komentarze opinie

  • gość 2019-07-14 19:04:56

    Co za głupota i tyle kasy wydane podatników z Warszawy.

  • gość 2019-07-14 19:23:37

    Byłem , oglądałem palety nie znalazłem.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-14 20:29:48

    Każdy milion, nie wydany na Rydzyka lub kler to dobrze zainwestowany milion.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-14 22:24:27

    to nie jest ekologiczne.szkoda kasy.za nią można przecież stworzyć w parku saskim strefę rflaksu z leżakami lub podreperować budżet jakiejś placówki oświatowej np sprzęt sportowy czy boisko

  • Gość - niezalogowany 2019-07-15 07:13:15

    To jest naprawdę żenada.
    Nie jestem mieszkańcem Warszawy ale jeżeli słyszę że brakuje pieniędzy na domy dziecka i przedszkola.
    A ten Trzaskowski szasta hajsem na takie coś.
    Mam pytanie ile te ławeczki z tych europalet przetrwają bo raczej z tytanu nie są. A więc za kilka lat Warszawie szykuje się kolejny milionowy wydatek

  • Gość - niezalogowany 2019-07-15 07:13:51

    To jest naprawdę żenada.
    Nie jestem mieszkańcem Warszawy ale jeżeli słyszę że brakuje pieniędzy na domy dziecka i przedszkola.
    A ten Trzaskowski szasta hajsem na takie coś.
    Mam pytanie ile te ławeczki z tych europalet przetrwają bo raczej z tytanu nie są. A więc za kilka lat Warszawie szykuje się kolejny milionowy wydatek

  • Gość - niezalogowany 2019-07-15 13:29:36

    1 mln ? Za coś takiego?! Przecież to jakiś żart???! Chyba ktoś tu ma ludzi za idiotów..
    Wiecie ile POTRZEBNYCH rzeczy można zrobić w Warszawie za 1 mln??????

  • gość 2019-07-15 23:11:45

    Nie rozumiecie. Ktoś ten milion zarobił.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-16 23:07:58

    od spania na tych jewropejskich paletach to jakoś mnie du.pa boli ....

  • Mf - niezalogowany 2019-07-17 08:05:21

    Dramat. Żałuję że nie jestem stolarzem i nie dostałam zlecenia od Trzaskowskiego - jedno zleconko i ustawienie się na całe życie. Najdroższe palety - jeśli dobrze pamiętam to europalety kosztują jakieś 4 oiro, no i te drzewka - za prawie 300 tys ile 1 sadzonka jarzębiny 1000?- mogłam załatwić za pół ceny... Dramat i żenada!!!

  • Mf - niezalogowany 2019-07-17 08:06:18

    Dramat. Żałuję że nie jestem stolarzem i nie dostałam zlecenia od Trzaskowskiego - jedno zleconko i ustawienie się na całe życie. Najdroższe palety - jeśli dobrze pamiętam to europalety kosztują jakieś 4 oiro, no i te drzewka - za prawie 300 tys ile 1 sadzonka jarzębiny 1000?- mogłam załatwić za pół ceny... Dramat i żenada!!!

Dodajesz jako: |