Reklama

Uczył języków obcych i okradał szkołę

01/06/2018 18:45

Pasją Pawła M. była nie tylko nauka języków obcych, ale i kradzieże. To właśnie ze szkoły w której pracował sukcesywnie wynosił bez pozwolenia i wiedzy kogokolwiek różne wartościowe przedmioty.

37 letni mężczyzna zdążył ukraść między innymi laptopa, książki do nauki języków obcych, odtwarzacze CD, a nawet zegar ścienny i... sztuczne kwiatki w doniczkach. Łącznie straty w wyniku jego działania oszacowano na około 9 tysięcy złotych.

Na szczęście właściciele szkoły szybko zorientowali się, że przedmioty znikają w niewyjaśniony sposób. Zainterweniowali policję, która po dochodzeniu ustaliła potencjalnego sprawcę. Podczas przeszukania mieszkania Pawła M. znaleziono większość skradzionych przedmiotów. Grozi mu teraz do pięciu lat więzienia.

Źródło i fot: KSP

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo wio.waw.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości