12°C bezchmurnie

Wzruszające pożegnanie Zagumnego. Politechnika wygrywa z GKS Katowice

Siatkarze ONICO AZS Politechniki Warszawskiej w pierwszym starciu o 9 miejsce PlusLigi pokonali dzisiaj GKS Katowice 3:1 Sobotni mecz na Torwarze obejrzał komplet widzów. Był to ostatni mecz „Inżynierów” przed własną publicznością w tym sezonie i ostatni mecz w zawodowej karierze Pawła Zagumnego.

Warszawscy siatkarze pewnie wygrali z GKSem Katowice, kolejno w setach: 25:18, 25:17, 17:25 i 25:18. Podczas samego meczu nie brakowało emocji, jednak prawdziwe widowisko kibice zobaczyli zaraz po ostatniej piłce meczu. Na boisku władze warszawskiego klubu przygotowali mistrzowskie pożegnanie Pawła Zagumnego, który dzisiaj rozgrywał swój ostatni mecz w karierze. Nie zabrakło podziękowań, tortu, szampana, konfetti, ognia, czy specjalnie przygotowanego z tej okazji filmu, który został puszczony na telebimach po zakończeniu spotkania.

Kibice podziękowali Zagumnemu za lata wspaniałej gry, a władze ONICO AZS Politechniki Warszawskiej by uhonorować mistrza świata na pięć lat zastrzegli w klubie numer z którym grał. Przez pięć najbliższych sezonów w klubie żaden zawodnik nie zagra z numerem 5 na koszulce.

Decydujące starcie o 9 miejsce w tabeli już jutro. Politechnika zagra na wyjeździe w drugim meczu z GKS Katowice.

Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji w tego wyjątkowego spotkania.

Wzruszające pożegnanie Zagumnego. Politechnika wygrywa z GKS Katowice komentarze opinie

  • gość 2017-04-09 17:41:20

    Dziękujemy Pawle Zagumny za wiele lat emocji. Jesteś wielki!

  • gość 2017-04-09 17:51:50

    Wielka szkoda, ale trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym. Wszystkiego dobrego Pawle!!!

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl