Reklama

Jechał mimo zakazu, był pijany. Akcja na ul. Puławskiej

40-letni kierowca zatrzymany przez policjantów na ul. Puławskiej miał niemal 1,5 promila alkoholu w organizmie. To nie wszystko...

Ostatnio w stolicy 

POSZUKIWANIA 15-latka wciąż TRWAJĄ! Na Wale Miedzeszyńskim doszło do incydentu. Kierowca niepozornego malucha został zatrzymany. SEKUNDY od tragedii - pożar na Bródnie. Na Grochowie miała miejsce dramatyczna akcja reanimacyjna. Na Wisłostradzie, jak wspominaliśmy, też doszło do wypadku

Zatrzymanie pod Warszawą

Funkcjonariusze Referatu Patrolowo-Interwencyjnego piaseczyyńskiej komendy na ulicy Puławskiej zatrzymali do kontroli drogowej kierującego czarnym Volvo. Za kierownicą auta siedział 40-letni mężczyzna. Sprawdzenie w policyjnym systemie wykazało, że posiada on aktywny zakaz prowadzenia pojazdów wydany przez Sąd Rejonowy dla Warszawy-Woli. Badanie alkomatem wykazało również, że kierowca był nietrzeźwy, a w jego organizmie znajdowało się blisko 1,5 promila alkoholu. Na tym jednak nie koniec. Podczas wykonywanych czynności policjanci ujawnili w pojeździe środki odurzające, a sprawdzenie samochodu w policyjnym systemie informcyjnym wykazało, że auto, którym poruszał się 40-latek, figuruje jako utracone.

Reklama

Mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w policyjnej celi. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu zarzutów kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, niestosowania się do sądowego zakazu prowadzenia pojazdów oraz posiadania środków odurzających w postaci kokainy. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: KPP w Piasecznie
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo wio.waw.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości