6°C rozproszone chmury

Legia pokonuje Cork i awansuje do kolejnej rundy el. Ligi Mistrzów

Legia Warszawa, Legia pokonuje awansuje kolejnej rundy Mistrzów - zdjęcie, fotografia

Legia Warszawa pewnie pokonała przed własną publicznością irlandzkie Cork City i awansowała do kolejnej rundy eliminacji do Ligi Mistrzów.

Po niedużej zaliczce sprzed tygodnia (0:1) dzisiaj wieczorem „wojskowi” rozstrzelali się i zdobyli trzy bramki, nie tracąc ani jednej. W 27 minucie legionistów naprowadzenie wyprowadził Kante. W73 minucie rzut kary wykorzystał Radovic, a wynik meczu ustalił w 89 minucie Carlitos Lopez.

Jeszcze nie wiadomo z kim Legia zagra w kolejnej rundzie eliminacyjnej. Rozstrzygnie się to jutro wieczorem po meczu Zrinjski z Bośni i Hercegowiny z zespołem Trnava ze Słowacji. Pierwszy mecz wygrali Słowacy 1:0.

Kolejne mecze eliminacyjne Legia rozegra już 24 i 31 lipca.

Legia pokonuje Cork i awansuje do kolejnej rundy el. Ligi Mistrzów komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się