Na Głębockiej znaleziono noworodka w reklamówce

NEWS, Głębockiej znaleziono noworodka reklamówce - zdjęcie, fotografia

Zdarzenie miało miejsce przy ulicy Głębockiej 14, około godziny 11.35. Noworodka w reklamówce dostrzegł na działkach jeden z przechodniów.

Przechodzący tamtędy mężczyzna o zdarzeniu natychmiast poinformował ochronę działek, która wezwała policję i pogotowie. Dziewczynka, urodzona najprawdopodobniej dzisiaj, została bezpiecznie przetransportowana do szpitala. Stan noworodka jest stabilny. Okoliczności sytuacji są ustalane, a rodzice dziecka poszukiwani. 

Fot. pxhere.com

Reklama

Na Głębockiej znaleziono noworodka w reklamówce komentarze opinie

  • gość 2019-11-07 14:12:08

    biedne dziecko...szkoda,że rodzice nie słyszeli o OKNIE Życia...?

  • gość 2019-11-07 15:13:34

    Rodzice zapewne słyszeli o oknie życia i słyszeli też, że mimo oddawania tam noworodków policja i tak ściga rodziców. :/ A policja dalej nie wyciąga wniosków i dalej chce ścigać! Więc ja się rodzicom w ogóle nie dziwię. Gdyby państwo i policja dali spokój tym ludziom, to mogliby wreszcie oddawać noworodki do okien życia, zamiast zostawiać nie wiadomo gdzie. :/ Co za chore państwo. Najpierw zmuszają do rodzenia, a jak ktoś urodzi, to jeszcze go ścigają. :/

  • Gość - niezalogowany 2019-11-07 17:10:04

    Gratuluję podejścia... Ja nie rozumiem takich "rodziców" dla mnie to nie ludzie, to bestie, tu nie jest problem z prawem, tylko z tymi pierdolonymi patologiami, które są pozbawione mózgu, nie wspominając o jakich kolwiek ludzkich uczuciach... Krew mnie zalała jak to przeczytałam, i krew mnie zalewa jak czytam takie komentarze. Dziecko można też zostawić w szpitalu, BEZ ŻADNYCH KONSEKWENCJI! Np! Sama osobiście bywałam z dziećmi w CZD, z takimi porzuconymi dziećmi, więc wiem co mówię, jest wiele alternatyw, a co to co się stało, jest bezstjalskie. Pozdrawiam serdecznie.

  • gość 2019-11-07 17:55:34

    Zgadzam się z przedmówczynią. Osoba, która porzuca dziecko i to na pewną śmierć powinna być odszukana i skazana jak morderca. Nic nie tłumaczy to, co ta osoba zrobiła. Mamy XXI wiek i antykoncepcję, a to co się wydarzyło trąci średniowieczem i totalną głupotą (lekko mówiąc). Należy karać takie osoby i matki i ojców i to powinno być nauczką dla innych.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-07 18:19:49

    Istnieje taki termin medyczny jak szok poporodowy, i nie wziął się z sufitu. Niestety, obecnie państwo staje się coraz bardziej wrogie kobietom a będzie gorzej... I takie przypadki też pewnie będą częstsze

  • Gość - niezalogowany 2019-11-08 04:50:42

    Łajzy... Jak można swoje maleństwo potraktować jak śmiecia, zostawić w reklamowce na pewną śmierć :'( normalna kobieta od zlepku tych 8 komórek dowiadują się że jest w ciąży już kocha swoje dziecko-tj. mama, nigdy nie zrozumiem jak mozna chcieć zabić lub nie chcieć się opiekować swoim malenstwem, w sytuacji naprawdę podbramkowej są rodziny zastępcze, jakim to trzeba być bez skrupułów by nie dać szansy dziecku żyć

  • Gość - niezalogowany 2019-11-08 06:34:03

    Zgodzę się że to wszystko trąci średniowieczem, tylko dzięki jakim rządom? , a ta Pani która wspomniała o antykoncepcji, czy zastanowiła się ile ona kosztuje i że coraz trudniej jest się po nią dostać, po za prezerwatywą. Oceniać jest najłatwiej, ale może przy następnych wyborach wybierzmy madrzej. Wybierzmy władzę, która będzie słuchała naszych potrzeb.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-08 08:51:31

    To jest nie do zaakceptowania przez zdrowy umysł ale niestety istnieja ludzie z chorymi umyslami takich rodzicow nalezy kastrowac i sterylizowac jak zwierzeta

  • Gość - niezalogowany 2019-11-08 18:33:49

    A za całe zło tego świata winny jest PIS, ludzie ogarnijcie się!!!

Dodajesz jako: |