Reklama

Polska Walcząca na niebie w godzinę „W”

Równo z wybiciem godziny „W” na niebie pojawił się znak Polski Walczącej. W ten niezwykły sposób Orlen Grupa Akrobacyjna Żelazny upamiętniła powstańców warszawskich.

Jak co roku o godzinie 17:00 miasto zamiera oddając hołd bohaterom Warszawy. W 78. rocznicę Powstania Warszawskiego mieszkańcy minutą ciszy uczcili pamięć poległych oraz ofiarnie walczących o wolność stolicy, natomiast piloci z Orlen Grupy Akrobacyjnej Żelazny rozpoczęli piękny pokaz, który dodatkowo uświetnił obchody 1 sierpnia.

 

Wojciech Krupa, Dominik Łuczak i Wojciech Grzechowiak wystartowali z lotniska Babice by wykonać nad Wisłą z wysokości ok. 1000 m pikowanie i rysowanie symbolu Polski Walczącej. 

Reklama

Symbol widniejący na niebie widoczny był z Powiśla, Pragi, Starego Miasta i Traktu Królewskiego.

 

Zdjęcia: Jarek Rozanski, L&M

 

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo wio.waw.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości