To na jednym ze skrzyżowań na Mokotowie, w godzinach wieczornych doszło do poważnego wypadku z udziałem dwóch pojazdów.
O pościgu za pijanym mężczyzną pisaliśmy z samego rana. Informowaliśmy również o tym, że wciąż trwają poszukiwania piętnastoletniego obywatela Ukrainy, który wszedł do Wisły. Inny 15-latek z Ukrainy utopił się natomiast w Zielonce...
We wtorek wieczorem - to na skrzyżowaniu Al. Niepodległości i ul. Woronicza w stolicy doszło do groźnego wypadku z udziałem dwóch samochodów. Zgodnie z pierwszymi ustaleniami i informacjami od Miejskiego Reportera: Mercedes jechał Aleją Niepodległości od strony centrum i skręcał w lewo w ulicę Woronicza. W trakcie wykonywania manewru miał zajechać drogę Toyocie.
Ratownicy medyczni udzielili pomocy trzem poszkodowanym osobom po tym, jak doszło do zderzenia. Na miejscu działali również strażacy i policjanci. Wszystkich rannych przetransportowano finalnie do szpitala.
Zobacz także:
Zobacz także:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub rodzinę o kontakt - przekażę przydatne informacje tel. 783 - 903 - 941
Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub rodzinę o kontakt - przekażę przydatne informacje tel. 783 - 903 - 941