Reklama

Są podwyżki w Strefie Płatnego Parkowania. Ile będziemy płacić za postój?

W życie wprowadzone zostały już podwyżki w Strefie Płatnego Parkowania w Warszawie. Ile zapłacimy za postój?

We wtorek - 16 sierpnia 2022 roku - zrealizowane zostały podwyżki za postój w Strefie Płatnego Parkowania w Warszawie. Jakie są nowe stawki? 

Według nich, za parkowanie w pierwszej godzinie, opłata wynosi 4,50 zł - a nie, jak do tej pory 3,90 zł. 

Natomiast za drugą i trzecią godzinę postoju zapłacimy o dwadzieścia procent więcej. Trzecia, czwarta i następna godzina znowu będzie za cenę pierwszej. 

Przynajmniej czas obowiązywania strefy pozostaje bez zmian. 

Dodatkowo wzrosną kary za brak wnoszonej opłaty. Osoby, które nie zapłaciły za postój w Strefie Płatnego Parkowania, będą zmuszone do zapłaty 300 złotych - nie 250 zł, jak było dotychczas. 

Reklama

Ci, którzy płacili w ciągu tygodnia, teraz stracą 200 złotych zamiast 170. 

Fot. ZDM w Warszawie

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo wio.waw.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości