6°C rozproszone chmury

Wojciechowicz i jego Kulisy warszawskiego ratusza

Już w najbliższy piątek, 27 lipca 2018r., na półki księgarń trafi książka „Kulisy warszawskiego ratusza" autorstwa Jacka Wojciechowicza, który opowiada w niej o kulisach rządzenia stolicą. Kto może o tym wiedzieć lepiej niż I zastępca prezydent Hanny Gronkiewicz Waltz w latach 2006-2016?

Autor uważa, że został zdymisjonowany przez prezydent bezpodstawnie. Stał się kozłem ofiarnym bo ktoś za aferę reprywatyzacyjna musiał odpowiedzieć, ale sam nie miał z nią nic wspólnego.

Ta książka jest o Warszawie, o kulisach ratusza i mechanizmach podejmowania decyzji, które mają wpływ na życie każdego warszawiaka. Chcę opowiedzieć mieszkańcom naszego miasta, jak wygląda zarządzanie nim. Jak sprawuje się władzę w metropolii – powiedział Wojciechowicz w wywiadzie dla Wirtualnej Polski.

Termin wydania książki nie jest przypadkowy. Nieoficjalnie, ale już od jakiegoś czasu w stolicy trwa kampania wyborcza. Jacek Wojciechowicz zapowiedział start w wyborach na prezydenta Warszawy. Ostatnio było też o nim głośno w związku z rozpoczęciem zbiórki podpisów w sprawie referendum co do przyszłości lotniska Chopina.


Wojciechowicz i jego Kulisy warszawskiego ratusza komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się